Czy masz pytania? +49 (0) 8703 9889-0

Services

When I hear the buzz of the little world

Dystrybucja

Częściowe / pełne ładunki:

W ramach naszego działu ładunków częściowych i całopojazdowych organizujemy transport drogowy krajowy i międzynarodowy.

Ruch w Europie Wschodniej:

Możemy dostarczyć Twoim najbardziej odległym partnerom handlowym z obszaru krajów Europy Środkowej i Wschodniej częściowe i kompletne partie towarów, ponieważ ściśle współpracujemy ze specjalistami odpowiednich narodowości. Wymagane do tego zgłoszenia celne, np. w celu przetworzenia lub sprzedaży z preferencjami, tworzymy dla importu i eksportu. Jeśli transport lądowy trwa zbyt długo, wyślemy Twój towar drogą lotniczą. Oferujemy również niedrogi transport towarów szczególnie wielkogabarytowych lub towarów niebezpiecznych. 

Transport kontenerów:

W tym obszarze przesyłki importowe i eksportowe w 20- lub 40-stopowych kontenerach morskich są wysyłane do odpowiednich portów północnych; Rotterdam, Hamburg, Rostock lub południowych portów w Genui, La Spezii i Trieste. W tych portach morskich współpracują znane firmy żeglugowe Messina-Line i Grimaldi-Group.

Transport ciężki: 

Dodatkowa długość - dodatkowa szerokość – dodatkowy tonaż

Transport, który powoduje „problemy”, jest dla nas mile widzianym wyzwaniem. Dzięki naszemu know-how jesteśmy do tego optymalnie przygotowani i zapewniamy, że wszystko „ponadgabarytowe” dotrze bezpiecznie i na czas. W koordynacji i współpracy z klientem oferujemy usługi dotyczące transportu ciężkiego - od pomocnych porad i profesjonalnego planowania po profesjonalną realizację. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostej usługi transportowej, czy całej obsługi Twojego projektu – Trans MF jest w każdym przypadku Twoim niezawodnym partnerem.

Copyright 2024. All Rights Reserved. Design & realizacja Werbeagentur madmoses

Ustawienia zapisane
Ustawienia prywatności

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.