Czy masz pytania? +49 (0) 8703 9889-0

Services

When I hear the buzz of the little world

Transport drobnicowy

ONLINE SPEED CARGO:

Podstawowym produktem jest ONLINE Speed ​​Cargo.
Dzięki temu możemy osiągnąć standardowy czas dostawy wynoszący 24 lub 48 godzin w całej Republice Federalnej Niemiec, Austrii, Szwajcarii i krajach Beneluksu.
Dla pozostałych krajów UE odbywają się codzienne wyjazdy ze zmiennymi czasami tranzytu. Transport towarów niebezpiecznych jest tak samo możliwy jak przesyłki za pobraniem i dostawy w ustalonym terminie. Ciągła kontrola interfejsu umożliwia kontrolę przesyłki online w dowolnym momencie i i zapewnia przejrzystość od nadawcy do odbiorcy. 

ONLINE PREMIUM CARGO:

Partnerzy systemu ONLINE to elastyczni i wszechstronni logistycy, dla których zadowoleni klienci są miarą ich sukcesu. Dzięki ONLINE PREMIUM Cargo oferujemy zaplanowaną dostawę na terenie Niemiec na następny dzień. Jeśli ta obietnica jest dla Ciebie wystarczająca w przypadku szczególnie ważnych przesyłek, w ONLINE PREMIUM Cargo znajdziesz dokładnie odpowiednie środki. ONLINE Premium Cargo uzupełnia ONLINE Speed ​​Cargo w sposób przyjazny dla klienta i zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa w zakresie zgodności z ogólnokrajowym czasem tranzytu wynoszącym maksymalnie 24 godziny (patrz oddzielna tabela dla obszarów peryferyjnych i wysp).

ONLINE EXPRESS CARGO:

Skorzystaj z naszego know-how i uzyskaj wyraźną przewagę czasową i kosztową. Dzięki ONLINE Express Cargo Twój partner logistyczny na miejscu przejmie Twoje towary ekspresowe wraz z dalszą ilością przesyłek i wyznaczy kurs na bezpieczny transport. ONLINE Express Cargo oznacza zaplanowaną dostawę następnego dnia.

Ty decydujesz, kiedy powinien dotrzeć Twój towar. W dni robocze do 8:00, 10:00 lub 12:00, w soboty do 12:00. Oferujemy również późne dostawy od 16:00 do 24:00 w dni robocze

ŁADUNEK ZAMÓWIENIA ONLINE:

Organizacja przepływu towarów to nasza profesja. Modernizujemy procesy: od przekazywania danych zamówienia, przez informacje zwrotne od dostawców, po przekazywanie przesyłek gotowych do wysyłki i dostawy przez naszych partnerów systemowych. Towar jest dostarczany od partnera do partnera za pośrednictwem naszego systemu, a następnie bezpośrednio do klienta. W Niemczech w ciągu 24 godzin. Ponadto niezawodnie zaopatrujemy się i dostarczamy na całym świecie, zgodnie z ustalonymi terminami dostaw. 

ONLINE INTERNATIONAL:

W kontekście wspólnego rozwoju Europy handel wewnątrzeuropejski również nabiera coraz większego znaczenia. Z partnerem ONLINE Systemlogistik masz po swojej stronie niezawodnych usługodawców, którzy podejmują wyzwania logistyczne i dostarczają towary do miejsca przeznaczenia szybko i na czas. Sukces dowodzi, że mamy rację: już 22% naszego całkowitego wolumenu przesyłek pochodzi z ruchu międzynarodowego. Partnerzy ONLINE stawiają na ogólnoeuropejską sieć skutecznej współpracy z jednolitym standardem jakości usług. Zalety naszego systemu są oczywiste: szybka i bezpieczna dostawa poprzez codzienne wyjazdy do wszystkich połączonych krajów. To oszczędza nie tylko czas. 

Towary niebezpieczne

Trans MF oferuje transport następujących opakowanych towarów niebezpiecznych: 

 1. 100% wyposarzenia ADR we własnej flocie
 2. 100% kierowców z ważnym certyfikatem ADR
 3. regularne dzienne kontrole,
 4. dwa razy w roku prowadzone szkolenia dla pracowników

Wyłączone z przewozu

 1. Towary niebezpieczne klasa 1: substancje i przedmioty wybuchowe; możliwe tylko 1,4 S + G
 2. Niebezpieczne towary klasy 2: w cysternach
 3. Niebezpieczne towary klasy 3: w cysternach
 4. Niebezpieczne towary klasy 4.1: w cysternach
 5. Niebezpieczne towary klasy 4.2: w cysternach i luzem
 6. Niebezpieczne towary klasy 4.3: w cysternach i luzem
 7. Towary niebezpieczne klasy 5.1: w cysternach i luzem
 8. Towary niebezpieczne klasy 5.2: możliwe tylko UN 3101 - 3110
 9. Towary niebezpieczne klasy 6.1: w cysternach
 10. Towary niebezpieczne klasa 6.2: wszystkie materiały w tej klasie
 11. Towary niebezpieczne klasy 7: tylko UN 2908 - 2911 możliwy w Niemczech
 12. Towary niebezpieczne klasy 8: w cysternach
 13. Towary niebezpieczne klasy 9: w cysternach i luzem

Ruch obszarowy:

Rynek europejski zbliża się do siebie. Przystosowaliśmy się do tego. 

Każdego dnia 75 miejsc docelowych jest obsługiwanych w ruchu HUB lub bezpośrednio w Niemczech i Europie. Oznacza to optymalną wydajność i bezpieczeństwo planowania. Najnowocześniejsze IT, a także system Track and Trace (śledzenie przesyłek w Internecie) pomaga nam w oferowaniu doskonałej obsługi. Nasze członkostwo w jednym z wiodących europejskich partnerów spedycyjnych zapewnia wysoką jakość i niezawodność.

Przewozy kurierskie:

Bezpośrednie przejazdy towarów wysokiej jakości lub pilnych realizujemy własnym taborem samochodowym. Spektrum waha się od samochodów osobowych do średnich ciężarówek do 11,99 ton. Dla branży IT dostępna jest flota pojazdów kurierskich z zawieszeniem pneumatycznym. 

Copyright 2024. All Rights Reserved. Design & realizacja Werbeagentur madmoses

Ustawienia zapisane
Ustawienia prywatności

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.